Hakkımızda

Ensa BİLGİ TEKNOLOJİLERİ sektöründeki bilgi birikimi, deneyimlere dayanır. Gücünü tecrübelerinden alan ENSA Teknoloji ekibi, çalışmalarınızda daha etkili sonuçlar almayı sağlamak için size rehberlik eder.

ENSA,Dinamik ve çözüm odaklı bir yaklaşımla müşterilerine artı değer katarken onların verimliliklerini ve büyüme oranlarını da arttırmak öncelikli hedefimizdir.ENSA Bilgi Teknolojileri, gelir arttıran, şirketinize prestij katan, müşterilerinizin memnuniyetini arttıran, yazılım geliştirme ve sürüm yönetimi başlıklarında tecrübeli kaynaklarıyla ve hedef odaklı dinamik yaklaşımıyla hizmet vermektedir.

BGYS Politikamız

  • Yürütülen faaliyetlerin etkin, doğru, hızlı ve güvenli olarak gerçekleştirilmesini temin etmeyi,
  • ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemini Sürekli Kılmayı ve Geliştirmeyi.
  • Tüm müşteri şartlarına ve yasal yükümlülüklere uyum sağlamayı,
  • Firmamıza, müşterilerimize, tedarikçi ve iş ortaklarımıza ait her türlü bilgi varlığının gizlilik, erişilebilirlik ve bütünlükleri üzerindeki risklerin farkında olmak ve bu riskleri yönetmeyi,
  • Eğitimde süreklilikle bilgi güvenliği olgusuna firma genelinde tam katılım ve bilgi güvenliğinde yüksek farkındalık yaratmayı,
  • Bilgi güvenliğini sistematik olarak ele alarak sürekli iyileşen, gelişen ve yeni risklerin oluşmasına imkân vermeyen bir yapı haline getirmeyi,

Misyon

Özel sektör, KOBİ ve Kamu kurumlarının bilgi teknolojileri alanındaki Ar-Ge içeren kritik yazılım ihtiyaçlarını karşılamak maksadıyla, ürün geliştirme süreçlerinde uluslararası standartları kullanarak maliyet-etkin, müşteri-odaklı çözümler sunmak ve yazılım projelerinde danışmanlık/destek ve test hizmetleri vermektir.

Vizyon

Türkiye´de ve uluslararası arenada saygı gören, nitelikli personeli ve gelişmiş altyapısı ile yüksek kalitede teknik çözümler üreten bir yazılım merkezi haline gelmek ve ulusal/uluslararası firmalarla birlikte ulusal projelerde yer almaktır.

Yeteneklerimiz

Gelişen Teknolojiye paralel olarak yeteneklerimizi dinamik tutup global düzeydeki teknolojik gelişmede takip edilen ivmeyi herdaim yakalama ve takip etme çabası ile birlikte ülkemize ve teknolojiye katkılarımızı sunmaya çalışıyoruz.