HAKKIMIZDA

ENSA BİLGİ TEKNOLOJİLERİ sektöründeki bilgi birikimi, deneyimlere dayanır. Gücünü tecrübelerinden alan ENSA Teknoloji ekibi, çalışmalarınızda daha etkili sonuçlar almayı sağlamak için size rehberlik eder.

ENSA,

dinamik ve çözüm odaklı bir yaklaşımla müşterilerine artı değer katarken onların verimliliklerini ve büyüme oranlarını arttırmak ise öncelikli hedefleridir.ENSA Teknoloji, gelir arttıran, şirketinize prestij katan, müşterilerinizin memnuniyetini arttıran, yazılım geliştirme ve sürüm yönetimi başlıklarında tecrübeli kaynaklarıyla ve hedef odaklı dinamik yaklaşımıyla hizmet vermektedir.

Bakanlık akreditasyonu ve TS-EN-ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi standartlarında, tecrübeli kadromuzla hizmet vermekteyiz.
Img

Misyon

Özel sektör, KOBİ ve Kamu kurumlarının bilgi teknolojileri alanındaki Ar-Ge içeren kritik yazılım ihtiyaçlarını karşılamak maksadıyla, ürün geliştirme süreçlerinde uluslararası standartları kullanarak maliyet-etkin, müşteri-odaklı çözümler sunmak ve yazılım projelerinde danışmanlık/destek ve test hizmetleri vermektir.

Vizyon

Türkiye´de ve uluslararası arenada saygı gören, nitelikli personeli ve gelişmiş altyapısı ile yüksek kalitede teknik çözümler üreten bir yazılım merkezi haline gelmek ve ulusal/uluslararası firmalarla birlikte ulusal projelerde yer almaktır.

Yeteneklerimiz

Gelişen Teknolojiye paralel olarak yeteneklerimizi dinamik tutup global düzeydeki teknolojik gelişmede takip edilen ivmeyi herdaim yakalama ve takip etme çabası ile birlikte ülkemize ve teknolojiye katkılarımızı sunmaya çalışıyoruz.

Süleyman GÜLLE

Software Manager

Bazı Yeteneklerimiz

 • WEB DESİGN

  Birlikte çalıştığımız profesyonel ekibimizle, kişiye özel, firmaya özel, sektöre özel özgün tasarımlar geliştirerek kişilerin, kurumların yada sektörel tanıtım web sitelerinin daha şık ve daha doğru tanıtımının yapılmasına yardımcı oluyoruz...

 • REPORTİNG

  Tamamen kendi ürünümüz olan yerli teknolojimizle dinamik ve karmaşık raporların üstesinden kolayca geliyoruz ve kolayca rapor oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

 • WRİTİNG

  Her sektöre uygun yazılım çözümleri sunabiliyoruz. Yıllarını yazılım sektörüne veren profesyonel ekibimizle sizin hayal ettiklerinizi gerçekleştiriyoruz.

 • SEO

  Gerçek bir ekip çalışmasına ihtiyaç duyan arama motoru seo çalışmalarını firmamız bünyesinde ve çözüm ortaklarımız aracılığıyla birlikte sektörünüz, ihtiyaç duyduğunuz pazar ve bütçenize göre en optimum çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Web Design
Reporting
Writing
SEO